Fantasy Role Play forumas
 
rodiklisCalendarDUKIeškotiVartotojų grupėsRegistruotisPrisijungti

Share | 
 

 Miško takeliai

Go down 
Pereiti prie : Previous  1, 2
AutoriusPranešimas
Azusa
Creator
avatar

Pranešimų skaičius : 102
Talismanai : 15
Join date : 2011-08-29

RašytiTemos pavadinimas: Re: Miško takeliai   2017-08-16, 21:50

Vyro kūnui pradėjus keistis Azusa pašiurpo. Pirmiausia išsigando, kad jis neišaugtų didesnis, negu krūmas, už kurio jie slėpėsi. O kai pamatė, kas tie plėšikai buvo per padarai, susiraukė. Kadaise neatmenamais laikais demonai ir drakonai buvo giminingos rasės. Prieš prasidedant karui. Bet net ir karo metu tarp dviejų rasių plieskėsi tik trumpalaikiai konfliktai.

Galbūt jie tiesiog plėšikai?

Pagalvojo mergina, bet nebuvo laiko ilgiems apmąstymams. Du vyrai žingsniavo gilyn į mišką. Vienas jų ėjo beveik pro jų krūmus. Greit pasiruošusi antrą strėlę pakėlė lanką, nusitaikė ir šovė. Vyras krito ant žemės. Viskas būtų buvę gerai, šūvis tylus, bet bėda, kad abu plėšikai kalbėjosi tarpusavyje. Ir kritusysis nieko nebeatsakė. Likęs vyras žvilgtelėjo į šoną, bet kolegos nepamatė. Sustojęs apsidairė, bet vis tiek nieko nesurado. Šūktelėjo kartą, antrą.. suuodė, jog kažkas nebe taip. Tačiau buvo jau per vėlu. Azusos trečioji strėlė praskrodė orą ir su didele jėga numušė taikinį. Visi vyrai buvo išguldyti. Paskutinių dviejų aukų kūnai pradėjo keistis, atgavo originalią formą. Drakonai.
Juodaplaukė atsiduso ir atsistojo. Tikėjosi, kad iš Roy bus daugiau naudos, bet liko nusivylusi. Dalelė jos net negalėjo patikėti. Jis taip drąsiai ją pasitiko, net sužinojęs, jog ji demonas. Jo judesiai ir instinktai buvo ištreniruoti. Tą pamatė ant bėgių ir kai pajuto artėjančią karietą. Bet lemtingą akimirką jis greičiausiai būtų dėjęs į kojas. Išdavė jų slėptuvę ir nė vienam netrenkė. Azusa pasisuko į arčiausią kūną, apėjo aplink, apžiūrėjo. Ieškojo kokių nors daiktų, popierių, bet ko, kas galėtų kažką pasakyti apie plėšikus.

_________________
CHRisTmas in the SiLenT ForeSt
Atgal į viršų Go down
http://overthegalaxy.justforum.net/
Roy

avatar

Pranešimų skaičius : 26
Talismanai : 15
Join date : 2014-07-15

RašytiTemos pavadinimas: Re: Miško takeliai   2017-08-18, 08:18

Roy drebėdamas stebėjo kaip krito vienas po kito jų persekiotojai. Gal ir drakonai nėra toks baisus sutvėrimas? Matomai yra galimybė juos įveikti. O jei gali nugalėti, tai gali ir pasipriešinti. Kiškučio galvoje virė ir pynėsi mintys ir pamažu veide įsižiebė pikdžiugiška šypsena. Jis priėjo prie vieno nukautojo, kurį Azusa jau apkraustė, ir spyrė jam į pilvą. Atsargiai atsitraukė laukdamas atkirčio ar kokio veiksmo, bet nieko neįvyko. Tada suspyrė dar kartą. Taip pat nieko nenutikus, vaikinas įsijautė į drakono spardymą. Reikėjo atsiimti už visus vargus bei nuoskaudas, susikrovusias per jo gyvenimo metus. O jei dar pagalvotum apie skriaudžiamą giminę ar aplamai animas...
-Fak ju! Fak fak fak
Pradėjo ir žodžiais palydėti savo emocianalius spyrius, kol galiausiai jo batas perplėšė pilvo odą ir sulindo į vidurius. Tada Roy greitai ištraukė ir atšoko atgal. Dideliu lapu pradėjo inirtingai valyti tą batą.
Atgal į viršų Go down
Azusa
Creator
avatar

Pranešimų skaičius : 102
Talismanai : 15
Join date : 2011-08-29

RašytiTemos pavadinimas: Re: Miško takeliai   2017-08-20, 10:04

Azusa apieškojo plėšikus, bet kažko labai idomaus nerado. Keli padirbti prekybos popieriai užglaistantys nelegales detales, šiek tiek pinigų ir nieko daugiau. Karieta taip pat buvo tuščia, nors jos gale matėsi prikabintas narvas ant ratukų. Matomai į jį buvo planuota sukišti aukas. Kai mergina baigė apžiūrą, išlindusi iš už karietos, ji pamatė kruviną Roy koją kai šis įsijautęs ir berėkdamas spardė vieną iš užpuolikų. Na, jo kūną, kuris buvo be sąmonės. Bet po tokios žaizdos ir stipriai bekraujuojant kažin ar dar atsikels. Juodaplaukė atsiduso. Nežinojo ar jai tiesiog keliauti pirmyn, ar kažką pasakyti kiškučiui. Jis buvo beveik nenaudingas visame reikale apart pačios pradžios kai pajautė atriedančią karietą ir kiek vėliau, kai padėjo paslėpti pirmosios aukos kūną. Kita vertus ružavaplaukis niekaip neišgyventų vienas, bent Azusos akyse.

Reikėtų gal jį bent iki miesto nuvesti?

Demonė nebuvo iš tų, kuriems labai rūpėtų nepažįstami gyviai. Ir tikrai nebuvo tokia gailestinga, kad apsikrautų papildomu bagažu žinodama, jog jis tik trukdys. Bet kiškutis paliko merginai stiprų įspūdį. Ji dar nesugalvojo tai gerai, ar nelabai. Bet kol kas nusprendė nepalikti jo vieno, nebent jis pats to būtų norėjęs.
-Keliaujam?
Pasiteiravo ilgaplaukė stovėdama ant geležinkelio bėgių, prie karietos.

_________________
CHRisTmas in the SiLenT ForeSt
Atgal į viršų Go down
http://overthegalaxy.justforum.net/
Roy

avatar

Pranešimų skaičius : 26
Talismanai : 15
Join date : 2014-07-15

RašytiTemos pavadinimas: Re: Miško takeliai   2017-08-29, 17:57

Šveitė ir grandė, ir visaip trynė savo batą kol neišgirdo Azusos klausimo. Zuikučio ausys iš karto pasistojo, veide atsirado šypsena ir jis atsistojęs laisvu žingsniu, plačiai mosikuodamasis rankomis priėjo prie demonės, lyg nieko nebūtų nutikę.
-Atsiprašau, kad priverčiau laukti
Nužvelgė karietą merginai už nugaros ir prikandęs apatinę lūpą kažką tyliai sau pradėjo murmėti. Kelis kartus apsidairė į šalis, akys ryškiai fokusavosi į išskirtinius objektus. Netrukus Roy pradingo. Tuoj po to dingo ir karieta. Tik kilo dulkių kamuoliai ir krutėjo krūmai. Gal po minutėlės, suplukęs ir alsuodamas priešais Azusą atsirado zuikutis. 
-Ji juk buvo nereikalinga, tiesa? o tokie dalykai kelia per didelį smalsumą.
Kaip visada pas vaikį švietė plati šypsena. Jis tryptelėjo perkeisdamas kojas vietoje ir pasisuko šonu į merginą ir į geležinkelio bėgius. Truputį pasilenkęs atkišo Azusai parankę.
-Eime?

[sorry, muzikos įtaka xD ]
Atgal į viršų Go down
Sponsored content
RašytiTemos pavadinimas: Re: Miško takeliai   

Atgal į viršų Go down
 
Miško takeliai
Atgal į viršų 
Puslapis 22Pereiti prie : Previous  1, 2

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Soul Garden 2 :: 5-tasis Pasaulis :: Miškas-
Pereiti į: