Fantasy Role Play forumas
 
rodiklisCalendarDUKIeškotiVartotojų grupėsRegistruotisPrisijungti

Share | 
 

 Miško takeliai

Go down 
Pereiti prie : 1, 2  Next
AutoriusPranešimas
Brionas
Creator
avatar

Pranešimų skaičius : 222
Talismanai : 0
Join date : 2011-08-28

RašytiTemos pavadinimas: Miško takeliai   2017-07-28, 16:20Mišku einantys žvėrių išminti takeliai.
Atgal į viršų Go down
http://soulgarden2.forumlt.com
Azusa
Creator
avatar

Pranešimų skaičius : 108
Talismanai : 19
Join date : 2011-08-29

RašytiTemos pavadinimas: Re: Miško takeliai   2017-07-30, 14:16

Vėjas maloniai kedeno medžių lapus, kurių šlamėjimas pamažu virto raminančia melodija. Augmenija žydėjo pilnu savo gražumu, o smulkūs gyvūnėliai slėpėsi nuo kiekvieno didesnio garso. Saulės spinduliai skverbėsi į mišką mesdami siaurus šviesos ruožus pakeliuj. Mežių lapai nuo jų sušvito, lyg būtų nudažyti auksu. Žvėrių išminti takeliai pamažu virto traukinių bėgiais. Tai reiškė, jog netoliese buvo galima rasti miestelį.

Vingiuotais miško takeliais vaikščiojo būtybė apsupta kelių šviesios spalvos, pailgų kūnų, ore sklandančių demonų. Išsižioję savo mažuose nasruose jie laikė nedidelius šviesos kamuoliukus. Vienas po kito ratus sukdami demonai juos paleido kristi į beeinančią būtybę. Šviesos kamuoliukai vienas po kito lengvai susmigo į keliautojo krūtinę, darydami jo kūną gyvybingesnį. Sumaitinę viską ką turėjo demonai pasuko atgal ir dingo miško gilumoje. Bet keliautojas nė akimirkai nestabtelėjo viso proceso metu. Tai buvo per daug įprasta, kasdieniška. Netgi buvo galima pavadinti tai savotiška rutina.

Keliautojas - tai vidutinio ūgio juodaplaukė mergina vilkinti senovišką tradicinę aprangą. Jos ilgi plaukai krito žemiau kelių, buvo surišti baltu raiščiu. Ant nugaros ji nešėsi krepšelį su strėlėmis, o rankoje laikė didelį lanką. Nors ir nesimatė, bet ant kaklo, po drabužiais, mergina turėjo pakabuką. Tai buvo nedidelis stiklinis buteliukas, kurio viduje barškėjo daug sudužusio brangakmenio šukių.

Mergina, žinoma Azusos vardu, keliavo miestelio link. Ramiai, neskubėdama, lyg turėtų begales laiko tikslui pasiekti. Kelionė buvo ilga, tad karts nuo karto reikėjo padaryti pertrauką. Kaip ir šį kartą. Radusi didesnį akmenį plokščiu viršumi, juodaplaukė prisėdo. Lanką atrėmė šalia savęs, o krepšelį su strėlėmis nusiėmė nuo nugaros. Jį taip pat pasidėjo ant žemės, arti savęs. Aplink buvo tylu. Tikimybė susitikti kitą keliautoją buvo maža, mat iki miesto dar laukė netrumpas kelias. Besiilsėdama mergina apsidairė aplink, taip pat peržiūrėjo savo strėlių resursus. Jų jau buvo nebe tiek daug. Atsistojusi nuo akmens mergina įžengė į miško tankumynus ieškodama reikiamų medžiagų strėlėms pasigaminti. Po gerų 20-ties minučių ji grįžo prie savo daiktų, rankose jau turėjo krūvelę tiesių medienos pagaliukų, o kišenėse skambėjo akmenukai. Padėjusi medieną šalia savo daiktų ir iškračiusi kišenes, iš strėlių krepšėlio Azusa išsitraukė kelis kelioninius įrankius medžio pagaliukams tiesinti, bei akmens formavimui. Kadangi juodaplaukė neskubėjo, tai sugaišo kelias valandas beformuodama strėlių kotus bei antgalius. Pastarieji užtruko daug ilgiau. Pabaigusi sunkiausius darbus juodaplaukė šalia savęs turėjo krūvelę tiesių medienos pagaliukų ir kitą krūvelę suformuotų akmeninių antgalių. Apsukusi dar vieną nedidelį ratą po miškelį, netoli savo daiktų, mergina sugebėjo prisirinkti plunksnų strėlių kotams. Beliko viską sutvirtinti ir strėlių resursai bus papildyti. Tačiau pagamintos strėlės nebuvo užbaigtos. Trūko vienos svarbios detalės. Azusa išsitraukė mažą stiklinį buteliuką, kabėjusį ant kaklo po drabužiais. Jį atkimšusi ant delno pabėrė mažą dalį melsvų šukių. Nagų galiukais mergina atrinko vieną šukę ir ją pridėjo prie pirmosios pasitaikiusios strėlės antgalio. Šukė tiesiog įsigėrė vidun susiliedama su akmeniu ir visa strėle. Šį procesą mergina kartojo, kol kiekviena pagaminta strėlė turėjo po brangakmenio šukę viduje. Taip gimdavo strėlės, kuriose slypėjo mistiška magiška galia.

_________________
CHRisTmas in the SiLenT ForeSt
Atgal į viršų Go down
http://overthegalaxy.forumotion.com/
Roy

avatar

Pranešimų skaičius : 29
Talismanai : 18
Join date : 2014-07-15

RašytiTemos pavadinimas: Re: Miško takeliai   2017-07-31, 14:47

Senais traukinio bėgiais, einančiais per mišką, neskubėdamas keliavo gana išvaidzių kūno matmenų vaikinas. Nuo kiekvieno žingsnio krestelėdavo jo rūžavi plaukai, o saulės zuikučiai, pro medžių lapus, krito ant jo veido ir svajingos šypsenos. Šiam keliautojui nerūpėjo kelionės tikslas, o tuo labiau nebuvo jai numatytos pabaigos. Jis tiesiog dairėsi į visas įmanomas šalis, lyg pirmą kartą matydamas tokį nuostabų mišką.
Vaikinas iš tiesų buvo iš karo nuniokotos zonos, todėl ši ramuma jam kėlė įtarimų ir nesiliovė stebinti. Iš karto vaizduotė dirbo savo, iškeldama nematomas svajas apie būsimus susitikimus. Įsivaizdavo nuostabias ponias ir jų aikčiojimus liečiant rūžavas ausis... taip. Keliautojas turėjo mielas, rūžavas kiškio ausis, o nugaroje, ant užpakalio pupsėjo pūkuotas bumbulas - uodegytė.
Roy, toks buvo vaikino vardas, kuris buvo trumpas, paprastas, patogus ir lengvas iššaukti iš krūvos brolių ir sesių, iš kišenės išsitraukė obuolį ir buvo jį bekandąs kai jo ausis užčiuopė judesį. Karo išmokytas staigios reakcijos ir vedamas smalsumo, vaikinas kaip mat dingo iš savo vietos ir vos ne iš niekur atsidūrė merginai, sėdinčiai ant akmens, už nugaros. Jis per ją pasilenkė į priekį ir kramsnodamas obuolį ištiesė tą pačią ranką su obuoliu į priekį, siekdamas keistos strėlės galo, kuris "sugėrė" kažką.
Atgal į viršų Go down
Azusa
Creator
avatar

Pranešimų skaičius : 108
Talismanai : 19
Join date : 2011-08-29

RašytiTemos pavadinimas: Re: Miško takeliai   2017-07-31, 15:41

Juodaplaukė demonė buvo labai jautri. Net menki gamtos garsai kaip palinkusi medžio šaka ar žolės bei akmenėlių trintis po kojomis jai galėjo išduoti besiartinantį nepažįstamąjį. Nepaisant to, mergina nešoktelėjo iš vietos ir neskubėjo atsisukti. Jusdama kaip kažkas staigiu judesiu prisiartino jai už nugaros, juodaplaukė ramiai užbaigė paskutinės strėlės gamybą ir patraukusi jos galiuką nuo per petį išlindusios rankos su obuoliu, pasidėjo į krepšelį prie likusių strėlių.
-Užklumpi iš už nugaros, nepasisveikini ir dar siūlai prakąstą obuolį?
Taip supratusi neaiškų vaikino gestą pakomentavo mergina. Nepaisant jos šaltų žodžių, balsas nuskambėjo gan mielai. Bent iki to momento, kai šalti moteriški pirštai surakino vaikino ištiestą ranką. Juodaplaukei besistojant nepažįstamasis labai greitai ir nesunkiai buvo permestas į priekį. Tiesiai ant geležinkelio bėgių. Dabar ji galėjo ramiai apžiūrėti vaikiną. Iš pažiūros jaunas, rožinių plaukų, su ilgomis kiškio ausytėmis. Tokio padaro juodaplaukė dar nebuvo mačiusi, tad jos veide atsirado nuostabos ženklų. Tą akimirką jos galvoje ėmė suktis įvairios mintys...

Juodaplaukė šaltu žvilgsniu nužiūrėjo ant bėgių gulintį vaikiną. Jo nepatogi padėtis jos nei kiek nesuintrigavo. Pats prisiprašė. Mergina ramiai pakėlė krepšelį su strėlėmis nuo žemės ir užsikabino ant nugaros, paėmė lanką kaire ranka ir apsisukusi, nepratarusi daugiau nė vieno žodžio, neskubėdama nuėjo tolyn į miestelio pusę..

Taip galėjo nutikti, bet.. buvo per daug smalsu, kad tiesiog palikti tokią būtybę ir nueiti. Vis gi pirmą kartą matė tokios rūšies animą. Po pasaulį Azusa daug keliavo, daug matė, net bendravo su įvairiomis rasėmis. Tačiau šis lyg iš niekur jos kelyje pasimaišęs vaikinukas traukė jos dėmesį. Vis gi ji nusprendė patylėti ir palaukti, kol šis prakalbės. Per tą laiką susirinko savo daiktus nuo žemės.

_________________
CHRisTmas in the SiLenT ForeSt
Atgal į viršų Go down
http://overthegalaxy.forumotion.com/
Roy

avatar

Pranešimų skaičius : 29
Talismanai : 18
Join date : 2014-07-15

RašytiTemos pavadinimas: Re: Miško takeliai   2017-07-31, 18:19

Obuolys iškrito iš suspaustos rankos. Vaikinas net neturėjo mintyje jo siūlyti, bet jei mergina jo norėjo, būtų pasidalinęs. Tačiau šiuo metu viskas vyko ne taip.
-Aw aw aw
Teišsprūdo iš Roy burnos skausmo aimanos ir jau kitą akimirką jis gulėjo ant šaltų bėgių. Gal ir turėjo skaudėti, tačiau vaikinas tik sukrizeno. Jam patiko sutiktas asmuo ir netgi tai, kaip ji su juo pasielgė. Vis nenuobodi kelionė geležinkeliu. Ružavaplaukis zuikutis užvertė galvą, kad geriau matytų merginą. Nors vaizdas buvo atvirkščias, bet vis tiek tai buvo nepakartojama. Tuo labiau, kad ir sutiktoji nenuleido nuo jo akių.
-Nežinojau, kad varnai mėgsta obuolius
Matydamas ilgus juodus plaukus Roy padarė savas išvadas. Per savo trumpus gyvavymo metus matė tik animas ir net nepagalvojo, kad galėtų sutikti demoną. Anokio padaro būtų reikėję bijoti, o čia stovėjo daili mergina. Kas kad stipri, bet už tai žavinga. Jo vaizduotė iš karto nukrypo į vaizdus kaip išsiskleidami varno juodumo sparnai suplėšo visus merginos rūbus ir jos juodi ilgi plaukai išsidraiko vėjyje.. gal net su ketinimu jį nuplakti. 
Prisimerkęs, paskendęs savo fantazijose ir su šypsena jis kažką neaiškiai sumykė ir pats sau palinkčiojo. Įkišo ranką į kišenę ir ištraukęs obuolį jį atkišo merginai. 
-Turiu dar vieną jei nori
Taip ir laikydamas ištiestą ranką, jis apsivertė ant pilvo, susirietė ir neskubėdamas atsistojo. Lyg stengdamasis nenubaidyti mielo, smalsaus žvėrelio.
Atgal į viršų Go down
Azusa
Creator
avatar

Pranešimų skaičius : 108
Talismanai : 19
Join date : 2011-08-29

RašytiTemos pavadinimas: Re: Miško takeliai   2017-07-31, 21:38

Visą laiką Azusa stebėjo vaikiną. Šis numestas ant geležinkėlio bėgių neparodė jokios pykčio kupinos minos. Nenusikeikė ir neaprėkė jos. Negana to, linksmu tonu pasakė kažką nesuprantamo.
-Varnai?
Pakartojo nesuprasdama žodžio reikšmės.
-Apie ką kalbi?
Vis dėl to juodaplaukė nedvėjodama paklausė tiesaus klausimo. Argi ją vadina varnu? Kodėl? Atsakyti į savo klausimus negalėjo. Matė vaikino užsisvajojusį žvilgsnį nutaikytą į ją. Vaikino elgesys buvo toks keistas, jog ji negalėjo numanyti, kas dėjosi jo galvoje. O šis atkišo jai obuolį. Ir jį laikydamas aukštai iškeltą atsistojo. Bet vaikinas sulaukė ne tokio mielo žvilgsnio, kokia buvo jo nuotaika. Azusa į jį žiūrėjo šaltai. Jis keistai prieš ją elgėsi, todėl mergina nenuleido gynybos. Galbūt jis koks šnipas pasiūstas jos surasti ir sekti. O gal ir ne. Negalėjai žinoti. Kol kas juodaplaukė nusprendė būti atsargi. Šis vaikinas buvo nenuspėjamas.

_________________
CHRisTmas in the SiLenT ForeSt
Atgal į viršų Go down
http://overthegalaxy.forumotion.com/
Roy

avatar

Pranešimų skaičius : 29
Talismanai : 18
Join date : 2014-07-15

RašytiTemos pavadinimas: Re: Miško takeliai   2017-08-01, 09:28

-Tai tu ne varnas?
Perkreipė galvą žiūrėdamas į merginą ir tirdamas ją žvilgsniu iš naujo.
-Tokie juodi plaukai dažniausiai būna pas juos...
Pasijutęs nepatogiai Roy delnu patrynė savo sprandą. Turbūt turėtų atsiprašyti. Gal įžeidė? O prie pirmos pažinties įžeidinėti žmones yra labai negražu. Jo rūžavos ausytės nusileido susilygindamos su plaukais. Vaikinas atrodė kaip prasikaltęs šuniukas.
-Šita... aš atsiprašau... o kas tu tada?
Su paskutiniu klausimu ružavaplaukio veidas vėl prašviesėjo ir ausys atsistojo kaip ir buvo anksčiau. Jis instinktyviai pakėlė laikytą obuolį prie lūpų, bet nespėjęs atsikąsti atsiminė merginos repliką. Todėl sugriebė jos ranką, švelniai pasuko ir į delną įdėjo tą obuolį, palydėdamas žvilgsniu į sutiktosios akis ir blizgančia šypsena.
Atgal į viršų Go down
Azusa
Creator
avatar

Pranešimų skaičius : 108
Talismanai : 19
Join date : 2011-08-29

RašytiTemos pavadinimas: Re: Miško takeliai   2017-08-01, 13:06

Stebėjo kaip vaikino veidas bei ilgos ausytės ekspresyviai rodė jo emocijas. Buvo įdomu. Ir matomai vaikiną kažkodėl traukė jos juodi plaukai, nes dar neprarado susidomėjimo ir nenuėjo sau. Ir obuolį įgrūdo į ranką. Kiek pamąsčiusi mergina nusprendė, kad kuriam laikui kompanija nepamaišytų. O išmesti obuolį, kaip taikos ženklą, būtų labai neprotinga. Tik.. išgirdęs atsakymą į savo klausimą gali ir pats pasibaidyti. To juodaplaukė dar nenorėjo. Vis gi naujai sutiktas anima buvo įdomus. Negana to, tokios rūšies animą ji matė pirmą kartą.
-Aš esu Azusa.
Kol mintys plėšėsi tarp tiesos atskleidimo ir melo, mergina pasielgė kiek kitaip. Ji neminėjo savo rasės, lyg tai būtų nereikalinga, nereikšminga. Ji pasakė savo vardą. Tai ne tik nukreipė temą, bet turėjo ir šiek tiek suartinti ją su nepažįstamuoju. Dabar jis žinojo kaip į ją kreiptis. Galbūt taip greitai nepabėgs.
-O tu kas toks esi?
Užklausė kiškučio. Savaime suprantama, jog pati prisistačiusi norės išgirsti ir pašnekovo vardą.

_________________
CHRisTmas in the SiLenT ForeSt
Atgal į viršų Go down
http://overthegalaxy.forumotion.com/
Roy

avatar

Pranešimų skaičius : 29
Talismanai : 18
Join date : 2014-07-15

RašytiTemos pavadinimas: Re: Miško takeliai   2017-08-01, 15:16

Išgirdęs merginos vardą dar plačiau nusišypsojo. Ji lengvai užkalbėjo vaikinui dantį ir meistriškai nusuko temą nuo rasės prie prisistatymo vardais, kad net jis nepajuto ir užmiršo rūpimą klausimą.
-Aš Roy!
Energingai prisistatė kiškio ausų savininkas, kurios net linksmai sukrutėjo. Jei jau apsikeitė vardais, tai vadinasi jie draugai? O gal ir dar daugiau kas nors? Vėl įsijungė vaikino svajos apie nuogą merginą juodais it varno sparnai plaukais ir šį kartą vaizduotė pažengė toliau iki jų bučinių ir aistringų glamonių.
-o kur tu keliauji?
Pats staiga ištraukė save iš svajų, gryždamas į realybę.
-Ar tu iš šių kraštų?
Atgal į viršų Go down
Azusa
Creator
avatar

Pranešimų skaičius : 108
Talismanai : 19
Join date : 2011-08-29

RašytiTemos pavadinimas: Re: Miško takeliai   2017-08-01, 16:26

-Malonu susipažinti, Roy.
Pasakė išgirdusi vaikino vardą. Šis atrodė energingas, smalsus ir draugiškas. Jo gera nuotaika neleido merginai neigiamai į jį pasižiūrėti net ir tais momentais, kai vaikino žvilgsnis kažkaip ne visai padoriai lakstė po jos kūną. Kai ružavaplaukis taip atvirai rodė visas savo emocijas, buvo neįmanoma nepastebėti ir to.
-Nusivalyk seilę nuo lūpų.
Tai pasakiusi Azusa nusisuko ir ėmė žingsniuoti geležinkelio bėgiais pirmyn. Į miestelio pusę. Ji neskubėjo, nes juk turėjo tam visą amžinybę. Tuo pačiu tikėjosi, jog pašnekovas ją seks, nes mergina neatsakė į jo kitus klausimus. O apie nutysusią seilę pamelavo. Nors vienu metu tikrai atrodė, jog tuoj apsiseilės taip įsispoksojęs. Vienoje rankoje juodaplaukė laikė didelį lanką, kitoje - obuolį, kurio dar nedrįso paragauti.
-Aš keliauju ten, kur akys veda. Tikslo neturiu.
Atsakiusi į vaikino klausimą susimąstė iš kur jis pats galėjo būti. Ji žinojo kur buvo animų šalis/pasaulis, ir tai buvo gan toli nuo čia. Taip pat Azusa žinojo, jog teritorija, po kurią ji dabar keliavo, buvo neutrali.

Galbūt dėl to jis taip naiviai ir draugiškai sutinka kitus? Jis turbūt nematęs karo..

Svarstė mintyse. Žinoma, greičiausias būdas patvirtinti savo spekuliacijas buvo pasiklausti. O ir neatrodė, jog vaikinas norėtų kažką nuslėpti.
-Aš į šiuos kraštus atkeliavau tik visai nesenai. Tu iš čia kilęs?
Nusprendusi, kad negaus pašnekovo pasitikėjimo vengdama jo klausimų, pasakė šiek tiek ir apie save. Juodaplaukė iš tikrųjų nevengė pasakoti apie save. Tačiau pirmiausia norėjo sužinoti daugiau apie nepažįstamąjį. Niekada negalėjai žinoti, kokia informacija gali tau pačiam pastatyti kliūtį.

_________________
CHRisTmas in the SiLenT ForeSt
Atgal į viršų Go down
http://overthegalaxy.forumotion.com/
Roy

avatar

Pranešimų skaičius : 29
Talismanai : 18
Join date : 2014-07-15

RašytiTemos pavadinimas: Re: Miško takeliai   2017-08-01, 18:37

Vos merginai nusisukus, Roy perbraukė ranka sau per lūpas, o kad būtų užtikrintas jas net patrynė. Visiškai nenustebtų ir nesiginčytų jei iš tiesų būtų apsiseilėjęs. Tokios fantazijos gali pridaryti visokių pokštų. Tuoj po to jis pasivijo Azusą ir žingsniavo šalia. Klausydamasis trumpo merginos pasakojimo, jis susidėjo rankas už nugaros ir šiek tiek dar dairėsi į šalis. Ne tai, kad kažko bijotų, o tiesiog buvo viskas idomu. Be to, dėl iš prigimties greitesnio charakterio, nenustygo vietoje. Ir nesiliovė šypsotis. Pasirodo jiems net pakeliui... į niekur.
-Nea. Aš irgi čia ką tik atvykau
Papurtė galvą ir dabar jau atsistojo priešais juodaplaukę bei ėjo atbulom, kad nereikėtų jai sustoti.
-aš iš animų pasaulio. Tu irgi, ane? Tik kad aš iš Zuikinčiaus. Toooks mažas miestukas su viena gatve ir pora šimtų gyventojų... įsivaizduoji aš turiu 32 brolius ir seses..
Sukrizeno ir pliaukštelėjo sau per kaktą. 
-turbūt pas tave tiek nėra. Neįsivaizduoji koks šurmulys namie ir kiek judesio.. ooo.. 
Išplėtė vaidindamas akis ir dar jas pavartė.
-Bet visi toookie mieliiii
Apsikabino save ir pasiūbavo į šonus. Toks judesys vos nekainavo jam lygsvaros praradimo ir tik išlavintų įgūdžių dėka sugebėjo išstovėti ant kojų. Tiesa teko parodyti prieš Azusą keletą "baleto judesiukų".
Atgal į viršų Go down
Azusa
Creator
avatar

Pranešimų skaičius : 108
Talismanai : 19
Join date : 2011-08-29

RašytiTemos pavadinimas: Re: Miško takeliai   2017-08-01, 20:02

Nustebo kai vaikinas iššoko priešais ją blokuodamas kelią. Norėjo stabtelti, bet Roy judėjo į priekį atbulomis. Buvo keista eiti tokiu būdu. Ji visiškai nematė, kas buvo priešais. O ir vaikinas labai blaškė dėmesį ekspresyviai bemosikuodamas kai kalbėjo. Buvo nepatogu. Azusa norėjo jį pralenkti, tačiau vaikinas pradėjo kalbėti. Ir kalbėjo daug. Jo šnekos netgi buvo šiek tiek įtraukiančios.
-Tai tu irgi keliautojas..
Nustebusi pasakė mergina. Jai atrodė, jog jis kaip tik susitiko ją eidamas iš miestelio, kuriame tuo metu gyveno. Na bet neturėjo preteksto juo nepasitikėti. Ramiu žvilgsniu ji stebėjo ružavaplaukį animą nelėtindama ėjimo tempo.
-Aš ne iš animų pasaulio.
Ramiai pasakė juodaplaukė nenuleisdama žvilgsnio nuo pašnekovo.
-Mano gimtinė yra daug toliau. Visai kitas pasaulis.
Baigusi kalbėti Azusa nusišypsojo. Beeidama bandė prisitaikyti ir prie matymo kampo. Vis gi miške pasitaiko visokių kliūčių. Net ir žinant, jog Roy susidurtų su jomis pirmas.
-Tu keliauji į miestelį?
Vis gi, kadangi Roy keliavo ta pačia kryptimi, merginai buvo smalsu.

_________________
CHRisTmas in the SiLenT ForeSt
Atgal į viršų Go down
http://overthegalaxy.forumotion.com/
Roy

avatar

Pranešimų skaičius : 29
Talismanai : 18
Join date : 2014-07-15

RašytiTemos pavadinimas: Re: Miško takeliai   2017-08-01, 21:04

-keliautojas? Neeee
Pamojavo tiesiu delnu sau prieš veidą, ekspresyviai paneigdamas Azusos žodžius. Gal ir keliavo vaikinas be tikslo, bet pati keliautojo savoka jam asociajavosi su darbu. Kažkas specialiai keliauja, tiria pasaulius ir turi didžiulę kuprinę ir yra tam pasišventęs. O Roy gal netgi sustos kokiam pasitaikiusiam mieste. Gal ten ir pasiliks...
-Aha. Bėgiai juk turi nuvesti į kažkokį miestą ar gyvenvietę.
Atsakė. O kad keliauti nemžkėjo tylomis, ypač jei tokia gera kompanija, tai grįžo prie senos temos.
- šimtą procentų buvau įsitikinęs, kad tu anima, ir net iš varnų giminės.
Kaltai sukrizeno vėl pasitrindamas sprandą.
-tai kas tu tada? Turi brolių? Sesių? O tu keliautoja?
Atgal į viršų Go down
Azusa
Creator
avatar

Pranešimų skaičius : 108
Talismanai : 19
Join date : 2011-08-29

RašytiTemos pavadinimas: Re: Miško takeliai   2017-08-01, 23:35

Vien dėl to, jog Roy ir Azusa keliautojo sąvoką suprato skirtingai, mergina negalėjo suprasti jo būvimo šiame miške priežasties. Tuo labiau, jeigu jis pats nežinojo, kad netoliese buvo miestelis. Tuo tarpu vaikinas elgėsi labai smagiai, net galbūt naiviai. Ir vis tik vėl grįžo prie ankstesnės temos. Juodaplaukė šyptelėjo, nes žinojo, jog to neišvengs. Kažkada gi turėjo sužinoti.
-Kodėl manei, jog aš varnas? Aš juk neturiu sparnų.
Pirmiausia atsakė ružavaplaukiui su klausimu. Vis dėl to toks palyginimas jai atrodė sunkiai suvokiamas. Bet tai turbūt buvo dėl to, jog ji kilusi iš visai kitokio pasaulio, negu vaikinas. Staiga pasidarė įdomu. Dviejų skirtingų pasaulių atstovai susitiko ir kalba skirtinga kalba! Galiausiai jie suras bendrą kalbą ir dar labiau praplės suvokimą.
-Turėjau šeimą. Joje buvo penki broliai ir keturios seserys be manęs. Taip pat turėjom aštuonis pusbrolius ir keturias pusseseres. Bet jau senai jų nemačiau.
Mergina kalbėjo būtuoju laiku, kol pasakojo apie savo gimines.

_________________
CHRisTmas in the SiLenT ForeSt
Atgal į viršų Go down
http://overthegalaxy.forumotion.com/
Roy

avatar

Pranešimų skaičius : 29
Talismanai : 18
Join date : 2014-07-15

RašytiTemos pavadinimas: Re: Miško takeliai   2017-08-02, 09:47

Besiklausant Azusos, vaikinuko zuikio ausys vis krutėjo ir tiesiog gaudė žodžius.
-Kodėl nebesusitinkat? Susipykę? Aš tai būtinai grįšiu saviškių aplankyti. Nežinau kiek ilgai ištversiu be savo sesučių.
Prisiminęs mažutes mergytes su kiškučių ausytėmis, nejučia nusišypsojo ir kažkaip pasijuto išsiilgęs. Nors visai ir neseniai matėsi, bet dar nebuvo tiek ilgai ir tiek toli nuo visų.
-Neturi sparnų?
Roy mintys šokinėjo nuo vienos temos prie kitos. Jam tiek daug informacijos reikėjo suvirškinti ir dar tas nenustygstantis charakteris.
-Bet gi tavo juodi sp.. plaukai taip gerai tinka varno giminei. Ir žinau, kad kai kurie jų moka paslėpti sparnus. Atrodo nepasakytum kad varnas, kol reikalui esant jų neišskleidžia. O dievai, kokie jie tada gražūs. Tokie, kad net nejauku gali pasidaryti. Ir tau manau labai jie tiktų. Tikrai keista, kad neturi sparnų. Bet tu taip ir neatsakei kas tu.
Atgal į viršų Go down
Azusa
Creator
avatar

Pranešimų skaičius : 108
Talismanai : 19
Join date : 2011-08-29

RašytiTemos pavadinimas: Re: Miško takeliai   2017-08-03, 16:35

Stebėjo Roy. Šis vaikinas gyveno savam pasaulyje. Tą mergina spėjo įsitikinti besikalbėdama su juo. Šiam pradedant lieti žodžius iš burnos atrodė, jog jis egzistavo kažkur kitur. Užsisvajojęs žvilgsnis mėtėsi į visas puses, tačiau į nieką konkrečiai nežiūrėjo. O judesiai ir per orą perėję apsikabinimai, lyg buvo skirti kažkam, ko su jais nebuvo. Buvo ganėtinai įdomu stebėti vaikino pasimaivymus, tačiau kartais atrodė, jog jis per daug aktyvus Azusai. O galbūt taip buvo, nes mergina ilgą laiką keliavo viena, neturėdama jokios kompanijos. Bet kuriuo atveju nuo ružavaplaukio pabėgti ji nesistengė. O ir dalyvavo pokalbyje, nors ir ne taip entuziastingai kaip pašnekovas.
-Nebesusitinkam, nes jie visi mirę, o aš išvykau iš gimtinės. Dabar tiesiog keliauju po pasaulį. Mačiau daug, bet vis dėl to karts nuo karto atrandu kažką, kas mane sugeba nustebinti.
Juodaplaukė nusišypsojo. Nors to nebuvo galima nuspėti, bet jos žodžiai dalinai buvo skirti ir vaikinui. Juk kiškį animą matė pirmą kartą, o jis dar toks kalbus..
-Supratau!
Tarė mergina vaikinui vėl prakalbus apie varnų giminę.
-Tu pagalvojai, kad mano plaukai buvo sparnai.
Mergina sukikeno. Jai net į galvą nebūtų šovę, jeigu vaikinas savo kalboje nebūtų susimaišęs. Viskas pasidarė aišku. Bet kiškis neužmiršo klausimo, į kurį Azusa dar nebuvo atsakiusi - jos rasė. Iš pradžių vengė prisipažinti, mat manė, jog naivusis anima išsigas ir pabėgs. Tačiau kiek pabendravusi su juo mergina nusprendė, jog tokie dalykai neturėtų jo nubaidyti. Vis gi ji elgėsi draugiškai ir nekėlė grėsmės. Bent iki paskutinės minutės. Azusa stabtelėjo ir palaukė, kol sustos ir Roy. Tada žengė kelis žingsnius į priekį, jo link. Jos žvilgsnis visą laiką žiūrėjo tiesiai į Roy akis. Buvo rimtas, šaltokas ir galbūt kažkiek baugus. Merginos lūpos prasižiojo ir ištarė lemtingus žodžius.
-Aš demonas.

_________________
CHRisTmas in the SiLenT ForeSt
Atgal į viršų Go down
http://overthegalaxy.forumotion.com/
Roy

avatar

Pranešimų skaičius : 29
Talismanai : 18
Join date : 2014-07-15

RašytiTemos pavadinimas: Re: Miško takeliai   2017-08-07, 20:26

Išgirdęs apie Azusos artimųjų mirtį, suglaudė ir nuleido ausis. Pasijuto nejaukiai ir tikriausiai nevietoje bus pradėjęs tauškėti apie gimines. Pats sugebėjo įsivaizduoti kaip būtų jei netektų bent vieno iš savo šeimos narių ir net ėmė graudintis. Jis ant tiek susikrimto, kad net nesuprato tolimesnių merginos krizenimų, nes paaiškinimus praleido pro ausis. 
Tačiau kaltės ir apmaudo jausmas greitai dingo pakeleivei sustojus. Jie atsisuko vienas į kitą ir mergina ėmė artėti. "Oh boy oh boy oh boy" sukosi mintys kiškučio galvoje. Toks judesys galėjo reikšti tik vieną - jis tuoj gaus bučinį. Tokį saldų, minkštą, moterišką lūpų prisilietimą... bet Roy nedrįso užsimerkti. Vis artėjant jiems vienas prie kito, vaikino akys labiau plėtėsi. Tiesioginiame žvilgsnių kontakte labai paprasta buvo įskaityti bauginančias kibirkštis ir šaltį Azusos akyse. Nuo jų net šiurpuliukai bėgiojo per kūną... iš keisto pasitenkinimo.
Bet jo svajos sudužo. Įvyko ne tai ką jis galvojo. Jam prireikė kelių akimirkų, kad suvoktų ką išgirdo. "Aš demonas" "demonas" "demonas...." "Demonas?!" dabar vaikino pasamonė išrėkė žodžius, kurių kiekvienas protingas sutvėrimas turėtų prisibijoti. Animos akys išsiplėtė plačiai kaip niekada. Jis žengė žingsnį atgal, jusdamas kaip širdis ėmė daužytis. O ji daužėsi ne dėl būsimo malonumo, bet dėl gresiančio pavojaus. Neveltui juodi plaukai ir šaltas charakteris. 
Buvo galima girdėti kaip garsiai nurijo burnoje susikaupusias išgąsčio seiles. Veide per prievartą pasirodė kreiva šypsena, nors ausys tebebuvo nuleistos. Tiesa, dabar kitokioje padėtyje, visiškai suglaustos kartu galvos gale, ir rankos nevalingai pakilo šiek tiek link krūtinės, priimdamos neakivaizdžią gynybos poziciją.
-Ehehehe... netikėta... de..demonai turėtų būti baisūs... ta prasme, ne gražūs kaip tu, o tokie... kitokie
atsargiai rinkosi žodžius, pabijodamas užgauti visą demonų klaną ir įsiutinti prieš jį stovinčią atstovę. Bet kartu su tais žodžiais ir pačiam darėsi vis drasiau. Tuo labiau, kad jis yra 5 pasaulyje.
-tu žinai, kad čia penktasis pasaulis, tiesa?
Dar pasitikslino ar labai toli jam reikės bėgti, nes kol nesužinojo, tai kompanija pasirodė labai maloni. 
-Niekada nebuvau sutikęs demono. Tik girdėjau. Tai štai kokie jūs. O pasakojo visai kitaip...
netrukus grįžo kiškučio tauškumas.
Atgal į viršų Go down
Azusa
Creator
avatar

Pranešimų skaičius : 108
Talismanai : 19
Join date : 2011-08-29

RašytiTemos pavadinimas: Re: Miško takeliai   2017-08-07, 22:52

Besiartindama prie Roy, Azusa stebėjo kaip jo veido išraiška keitėsi iš apsipatenkinusios ir apimtos malonių fantazijų, į vis bedidėjančią baimę. Vis dėl to, nė viena iš taikiųjų rasių nemėgo demonų. Jie buvo žinomi kaip karinga, pavojinga rasė. Visoje istorijoje demonai buvo pagarsėję godumu, manipuliacijomis bei apgavystėmis. Jie kovojo su kitomis karalystėmis dėl žemių bei valdžios, visada siekė parodyti savo galią prieš kitas rases žudydami net ir nekaltus, apsiginti nesugebančius piliečius. Buvo kalbama, jog demonas, kad pasiektų savo, galėjo meluoti, manipuliuoti ir net sugriauti gyvenimą. Demonų magija buvo itin stipri. Iš jų juk kilo tokie padarai kaip Sukubai ir raganos. Tad nebuvo keista matyti tokią baimės perkreiptą kiškučio miną sužinojus, jog turėjo reikalų su demonu. O juk Azusos iš prigimties šaltokas žvilgsnis ir apgaulinga šypsena galėjo reikšti bet ką. Roy bandant pratęsti temą, turbūt besistengiant nusiraminti, mergina tylėjo. Vėjo gūsis praskriejo pro porelę sukeldamas ilgus juodus merginos plaukus ir sukedendamas jos placius laisvus drabužius.
-Tu manęs bijai.
Lyg konstatuodama faktą ramiai pasakė Azusa. Jos veide vis dar švietė šypsena. Niekas apart jos negalėjo žinoti ką ji reikškė.
-Nors atrodai labai išsigandęs, bet panašu, jog mažai žinai apie šią rasę. Ne visi demonai atspindi vadovėlinį rasės atstovo aprašymą. Dauguma demonų yra pakeitę išvaizdą į kiek priimtinesnę kitoms rasėms, dėl daugelio priežasčių. Visiškai nenuostabu, kad neatpažinai manęs. Taip ir turėjo būti. Aš neturiu nei sparnų, nei ragų, nei uodegos.
Mergina neskubėdama pasitraukė nuo ružavaplaukio vaikino, apėjo jį ir pratęsė savo kelionę geležinkelio bėgiais pirmyn. Žinoma, nuspėjo, jog smalsus kiškutis ją norės sekti. Ypač pamatęs, jog ji jokios akivaizdžios grėsmės jam nekėlė. Bent kol kas.
-Aš taip pat dar nebuvau sutikusi tokio animos kaip tu, tad mes turime kai ką bendro.
Atsukusi vaikinui nugarą kalbėjo mergina. Dabar Roy turėjo ją pasivyti.
-5-tas pasaulis yra neutralus. Nesijaudink, aš tai žinau. Jeigu neprisidirbsi, tau niekas negręsia.
Klastingai šyptelėjo mergina. Kadangi į pašnekovą ji neatsisuko, tai šypsnis buvo lyg jos pačios mintims. Saulės spinduliai ryškiai atsispindėjo geležiniuose bėgių kraštuose. Kadangi miške buvo tik mergina ir vaikinas, vieni, gamtos ramybėje, abu galėjo pajusti labai silpną drebėjimą. Lyg tais bėgiais kažkas tryptų. Tai nebuvo traukinys.

_________________
CHRisTmas in the SiLenT ForeSt
Atgal į viršų Go down
http://overthegalaxy.forumotion.com/
Roy

avatar

Pranešimų skaičius : 29
Talismanai : 18
Join date : 2014-07-15

RašytiTemos pavadinimas: Re: Miško takeliai   2017-08-08, 11:57

Kol Azusa ėjo aplinkui Roy, vaikinas nejudėjo. Jis stovėjo sustingęs ir net sulaikęs kvėpavimą. Ir tik ganėtinai demonei atsitraukus nuo jo, šūktelėjo:
-Tai aišku, kad bijau!
Tada apsisuko ir pasivijo merginą, bet nesusilygino, o ėjo keliais žingsniais atsilikęs. Jam užteko tokio atstumo, kad girdėtų merginos žodžius. Pats sau prunkštelėjo dėl paskutinių jos žodžių, kurie nuskambėjo kaip grasinimas, ir staiga sustojo. Zuikio ausys atsistojo ir įsitempė. Roy pritūpė ir delnais palietė bėgius. Kažkas jais keliavo su tokiu trenksmu, kad vaikinas jautėsi jog su kiekvienu dunksėjimu pakildavo nuo žemės. Nesinorėjo to kažko sutikti, bet tuo pat metu kilo didelis smalsumas, todėl vaikinas atsistojo, pasivijo Azusą ir permetė ranką jai per pečius.
-O nenori su manimi į krūmus, de-mo-ne?
Nežinia kas šovė kiškučiui į galvą, bet kažkodėl norėjo pasaugoti ir savo pakeleivę nuo būsimo susidurimo. Kad ir kokia stipri ji bebūtų, bet vis tiek mergina, o merginas reikia globoti. Roy pakilnojo antakius.
Atgal į viršų Go down
Azusa
Creator
avatar

Pranešimų skaičius : 108
Talismanai : 19
Join date : 2011-08-29

RašytiTemos pavadinimas: Re: Miško takeliai   2017-08-08, 23:11

Kai mergina jau ėmė galvoti, jog buvo bepriprantanti prie Roy nenuspėjamumo, jis šovė kai ką dar labiau pribloškiančio. Jeigu demonė nebūtų atkreipusi dėmesio į virpesius nuo bėgių, ji tikrai būtų pagalvojusi kai ką kito. Tačiau šiuo atveju ji suprato, ką vaikinas turėjo omeny siūlydamas eiti į krūmus. Staiga Azusos veide atsirado plati klastinga šypsena. Matomai mergina turėjo savų idėjų. Geriau pirma užpuls iš pasalų, negu bus užpulta. Ji atsisuko į Roy vis dar besišypsodama ir linktelėjo.
-Šį kartą prisidėsiu.
Abu gyviai pasislėpė už krūmų ir akivaizdžiai laukė, kol garsas sustiprės ir taikinys priartės.

Bėgiais greitu tempu bėgo arkliai. Jie tempė paprastą neprabangią medinę karietą. Vairuotojas sėdėjo karietos priekyje, išorėje ir laikė žirgus, komandavo jiems kur ir kokiu greičiu joti. Tai buvo pagyvenęs vyras. Matomai naudojo kažkokią tai magiją, nes buvo paslėpęs visus savo rasės bruožus ir atrodė kaip tipinis žmogus. Tokia pati situacija buvo ir su keleiviais. Prijoję netoli maždaug tos vietos, kur slėpėsi Roy ir Azusa, arkliai ir karieta sustojo. Laukan išlipo du vyrai, vairuotojas taip pat nušoko nuo karietos laikydamas arklius už virvių.
-Nesuprantu, jie turėtų būti čia!
-Nekelk balso. Galbūt jie netoliese.
Visi trys vyrai ėmė dairytis į šalis.

Tuo tarpu viską stebėdama Azusa labai tyliai, nesujudindama nei vieno žolės ar medžio lapelio, išsitraukė strėlę ir pakėlė lanką. Viską darė itin ramiais judesiais, viskas buvo kontroliuojama. Nesukėlė nė menkiausio garso. Kaip plėšrūnas tykojantis grobio. Pridėjusi strėlę prie lanko ėmė taikytis į arčiausiai buvusį vyrą.

_________________
CHRisTmas in the SiLenT ForeSt
Atgal į viršų Go down
http://overthegalaxy.forumotion.com/
Roy

avatar

Pranešimų skaičius : 29
Talismanai : 18
Join date : 2014-07-15

RašytiTemos pavadinimas: Re: Miško takeliai   2017-08-09, 06:06

Arkliai, karieta... bėgiais? Kažkaip visa tai vaikinui nesiderino. Kas gi taip elgiasi? Bet iš kitos pusės koks skirtumas. Svarbu išsiaiškino kas taip dunksėjo ir tai nebuvo siaubą keliantis didžiulis padaras. Roy buvo nusiteikęs pralaukti, kol karieta prariedės ir toliau keliauti. Tačiau eilinį kartą jo lūkesčiai nepasitvirtino. Karieta sustojo. Iš jos išlipo net keli padarai. Negana, kad negalėjai atskirti kokios rasės, tai jie dar ir dairėsi kažko. Iš kalbos net galėjai pagalvoti, jog jie ieškojo būtent Roy ir Azusos. Kiškutis pasisuko į merginą ir žaktelėjo išvydęs įtemtą strėlę.
-ei ei ką darai? Palauk ir jie nuvažiuos sau
Tyliai sukuždėjo ir lygtais neatkreipė anų tryjų demesį.
Atgal į viršų Go down
Azusa
Creator
avatar

Pranešimų skaičius : 108
Talismanai : 19
Join date : 2011-08-29

RašytiTemos pavadinimas: Re: Miško takeliai   2017-08-09, 22:41

Nepaisant Roy žodžių, juodaplaukė nenuleido lanko su strėle ir tyliai stebėjo savo taikinį. Nė vienas vyras jų nepastebėjo, mat nenorėjo nutolti per toli bėgių.
-Tą kiškį laisvai galėtume parduoti kokiai turtuolių šeimai.
-O merginą į prostituciją?
Vyras išsišiepė parodydamas didelius geltonus dantis. Vieno priekyje trūko.
-Gal ne iš karto.
Visi trys gyviai nusijuokė. Bet iš karto po to ėmė skirstytis. Vienas ėjo keliu pirmyn, kiti du į priešingas bėgių puses. Vienas iš vyrų pradėjo bristi pro krūmus. Netoli ten, kur slėpėsi Azusa su Roy. Demonė jau buvo pakeitusi savo taikinį. Dabar ji akimis sekė artėjantį plėšiką. Nors nežiūrėjo į animą, bet puikiai jautė jo veiksmus, nes juos skyrė mažas atstumas.

_________________
CHRisTmas in the SiLenT ForeSt
Atgal į viršų Go down
http://overthegalaxy.forumotion.com/
Roy

avatar

Pranešimų skaičius : 29
Talismanai : 18
Join date : 2014-07-15

RašytiTemos pavadinimas: Re: Miško takeliai   2017-08-10, 10:14

Vis dairėsi tai į Azusą, tai į vyrus kol neišgirdo pirmų jų žodžių. Staiga Roy perbalo ir krito ant užpakalio. Taip stipriai buvo netikėta, kad jis tikrai išsigando ir delnais užsidengė sau burną. Vieną akimirką net norėjo apsisukti ir nešti kudašių, bet tolimesnės kalbos suerzino vaikiną. Kaip jie taip drįsta elgtis?
Nors pyktis vis kilo, bet matant vyrus, neužteko drąsos išlįsti iš slėptuvės ir išsiaiškinti akis į akį. Kada vienas iš ieškotojų pradėjo eiti pro krūmus, pasidarė dar baisiau.
-Šauk. Šauk
Ganėtinai garsiai ir pilnu baimės balsu Roy ragino merginą. To pilnai užteko, kad padaras juos aptiktų. Praskyręs šakas jis plačiai išsiviepė, parodydamas auksu apkaustytus dantis.
-RADAU!
Atgal į viršų Go down
Azusa
Creator
avatar

Pranešimų skaičius : 108
Talismanai : 19
Join date : 2011-08-29

RašytiTemos pavadinimas: Re: Miško takeliai   2017-08-10, 19:53

Azusa matė kaip vyras artėjų jų krūmo link. Jis dar jų nepastebėjo, dairėsi į šalis. Kiti du vyrai jau buvo nutolę nuo karietos. Vienas dingo miške kitoje pusėje bėgių, o kitas jau spėjo nueiti nemažą atstumą taku pirmyn. Demonė paleido strėlę. Ji pataikė tiesiai vyrui į galvą ir šis, nors paskutinę sekundę aptikęs juos akimis, nukrito ant žemės ir nebepajudėjo. Niekas to neišgirdo. Azusa su Roy atsistojo, praeidami apžiūrėjo gulintį vyrą ir nuėjo kitų dviejų plėšikų medžioti.

Staiga pasigirdo garsus Roy balsas jai prie ausies. "Šauk. Šauk" komandavo kiškis. Visos fantazijos kaip mat buvo užmirštos. Azusos ir vyro su auksiniais tantimis žvilgsniai susitiko. Jis garsiai sušuko, jog rado tai, ko ieškojo savo kolegoms. Situacija patapo blogiausiu įmanomu scenarijumi. Nebuvo laiko net parodyti pikto žvilgsnio animai, nes reikėjo veikti. Demonė senai laikė nutaikytą strėlę į vyrą, tad iššovė. Strėlė pataikė į galvą ir šis nukrito ant žemės. Užsikabinusi lanką už peties mergina greit pasilenkė ir pagriebė vyro koją.
-Ei! Padėk.
Stengdamasi nepakelti balso per daug sukomandavo demonė. Ji ėmė tempti vyro kūną į krūmus, kad jo nepamatytų kiti du plėšikai. Jie dar turėjo tikimybę būti nesurasti.

_________________
CHRisTmas in the SiLenT ForeSt
Atgal į viršų Go down
http://overthegalaxy.forumotion.com/
Roy

avatar

Pranešimų skaičius : 29
Talismanai : 18
Join date : 2014-07-15

RašytiTemos pavadinimas: Re: Miško takeliai   2017-08-11, 16:17

Roy stovėjo sulaikęs kvapą. Net kai plėšikas nukrito su strele kaktoje, vaikinas nesuvokė, ką daryti. Tik Azusos žodžiai jį ištraukė iš sąstingio. Jis greitai čiupo kitą vyro koją ir kartu su mergina įtempė jį į krūmus. Ir atrodo jiems pavyko tai padaryti pačiu laiku, nes netrukus pasigirdo kitų dviejų balsai:
-Kur jis?
-Nematau
-Ieškok!
-Tai gi dairaus. Kažkur čia turi būti
Įtampa didėjo. Dabar jau du padarai sukinėjosi visai netoli porelės slėptuvės. Negana to, žuvusio kūnas prarado magiją ir pradėjo keistis ir didėti. Pasimatė žvynai.
-Drakonai...
Roy akyse net ašaros ėmė kauptis. Demonai ar kiti sutvėrimai jam nebuvo baisūs. Na tik tiek, kiek girdėjo iš pasakų ir sužinojo iš knygų. Bet kadangi savo akimis nebuvo nieko sutikęs, tai nebuvo įsitikinęs ar jie tikrai tokie baisūs.. Tačiau drakonus pažinojo. Jie ne kartą puolė jų miestelį. Pagrindinis karas buvo su drakonais. Jie visi siekė užvaldyti animas ir įrodyti, kad yra pasaulio valdovai. Kad kiti žvėrys turi jiems paklusti, lenktis ir tarnauti. Tokia patirtis kiškutį nejuokais gazdino. Jis pradėjo drebėti
Atgal į viršų Go down
Sponsored content
RašytiTemos pavadinimas: Re: Miško takeliai   

Atgal į viršų Go down
 
Miško takeliai
Atgal į viršų 
Puslapis 12Pereiti prie : 1, 2  Next

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Soul Garden 2 :: 5-tasis Pasaulis :: Miškas-
Pereiti į: